Odstęp

I had a chance to partner with Katarzyna and Agata from ILikeMyMondays on the launch of a highly tailored „Happy to be back” program in Expedia Group. Kasia & Agata helped us to understand the needs and pains of our employees returning to work after extended leaves and created a training and mentoring program which was launched globally as a permanent support for our employees. Kasia & Agata are great trainers, coaches and mentors. 

Weronika Niemczyk , HR Director, Expedia Group
Agata i Kasia, to doskonale zgrany duet doświadczonych i odważnych twórczyń innowacyjnych programów edukacyjnych. Są inspiracją do działania i samodoskonalenia, o czym przekonałam się podczas wspólnej pracy przy programie Projektanci Innowacji PFR, w który dziewczyny miały ogromny wkład merytoryczny.
Kasia i Agata stawiają sobie zawsze wysoko poprzeczkę i są bardzo kreatywne. Tworzone przez nie treści warsztatowe są najwyższej jakości.
Iza Klat, Liderka grupy trenerskiej i merytoryki w Projektanci Innowacji PFR Grow with Google

Bardzo dziękuję dziewczynom z ILikeMyMondays, które przyczyniły się do mojego rozwoju osobistego i zmiany zawodu.

Wzięłam udział w warsztatach Design Thinking kiedy stałam na rozdrożu. Dzięki warsztatom znalazłam pomysł na biznes, odeszłam z etatu i ruszyłam z firmą. Oprócz fachowej wiedzy otrzymałam zastrzyk energii, wiatr w żagle, wiarę w siebie. Dziękuję za sprowadzenie mnie na nową, fascynującą drogę życia. 

Agnieszka Dębczyńska, www.agnieszkadebczynska.pl