PRZERWA

PRZERWA

PRZERWA

1. Unikniesz typowych błędów początkujących przedsiębiorców. Aż 80% startupów upada po upływie pierwszych 18 miesięcy, a główną przyczyną jest niedopasowanie produktu lub usługi do potrzeb klientów.

2. Zaczniesz działać w sposób sprawdzony i metodyczny, wykorzystując sposób myślenia i działania znanych innowacyjnych firm takich jak Google, Apple czy AirbnB. Dzięki Design Thinking stworzysz pomysł na biznes, który pokochają Twoi klienci i który sprawdzi się dla Ciebie!

3. Uzyskasz realne wsparcie i motywację, pracując pod okiem mentora w grupie innych początkujących przedsiębiorców.

BEZPŁATNE WEBINARY: od czego zacząć i czego unikać startując z własnym biznesem.

Cykl darmowych spotkań online podczas których dowiesz się jak skutecznie wystartować z własnym biznesem i szybko przekonać się o jego opłacalności pracując metodą Design Thinking, a także jak stworzyć firmę, która nie tylko sprawdzi się na rynku, ale również Tobie przyniesie satysfakcję i poczucie sensu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WARSZTATY ONLINE: jak krok po kroku stworzyć biznes, który pokochasz Ty i Twoi klienci i jak szybko sprawdzić czy jest on opłacalny

Nasze praktyczne warsztaty pozwolą Ci znaleźć pomysł na biznes bazujący na Twoich mocnych stronach oraz dający poczucie sensu i satysfakcję, dopracować go w oparciu o najważniejsze i jeszcze niezagospodarowane na rynku potrzeby Twoich przyszłych klientów, a także przeprowadzić testy rynkowe, aby przekonać się o jego opłacalności. Dzięki pracy metodą Design Thinking zyskasz pewność, że działasz w sposób sprawdzony i skuteczny.

.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

GRUPOWA PRACA Z MENTOREM - zyskaj mobilizację i wsparcie, aby zacząć realizować swój pomysł

Cykliczne spotkania z doświadczonym mentorem w małej grupie innych startujących przedsiębiorców to propozycja dla osób, które nie lubią działać w pojedynkę - dzięki wsparciu grupy już po 3 miesiącach skutecznie wystartujesz ze swoim pomysłem i przekonasz się o jego opłacalności, zyskując potrzebną motywację i wsparcie w obliczu trudności.

.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WSPARCIE INDYWIDUALNE - Wystartuj ze swoim pomysłem / Znajdź nowy kierunek rozwoju dla swojej firmy.

Cykl indywidualnych konsultacji z doświadczonymi mentorkami, które dostosują się do Twojego tempa pracy i udzielą potrzebnego wsparcia w wystartowaniu z własnym biznesem w sposób sprawdzony i efektywny. Dla istniejących firm, które szukają nowych kierunków rozwoju oferujemy wsparcie w przeprowadzeniu badania potrzeb klientów z wykorzystaniem narzędzi wykorzystywanych na etapie empatii w podejściu Design Thinking.

.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PRZERWA

PRZERWA

  • chcesz zrozumieć kim są Twoi klienci i jaki ich problem możesz rozwiązać prowadząc własny biznes

  • chcesz wiedzieć jak wyróżnić się na rynku i stworzyć produkt, który rozwiązuje niezagospodarowane na rynku potrzeby Twojego klienta

  • chcesz pracować w oparciu o sprawdzone metody i znaleźć opartą na danych odpowiedź na pytania: czy Twoi klienci są zainteresowani Twoim produktem/usługą oraz czy Twój biznes jest opłacalny?

  • chcesz się przekonać czy własny biznes i bycie przedsiębiorcą to droga dla Ciebie

  • potrzebujesz mobilizacji do działania a także wsparcia mentora i innych startujących przedsiębiorców oraz nawiązania wartościowych relacji biznesowych 

PRZERWA

PRZERWA

PRZERWA

PRZERWA

I had a chance to partner with Katarzyna and Agata from ILikeMyMondays on the launch of a highly tailored „Happy to be back” program in Expedia Group. Kasia & Agata helped us to understand the needs and pains of our employees returning to work after extended leaves and created a training and mentoring program which was launched globally as a permanent support for our employees. Kasia & Agata are great trainers, coaches and mentors. 

Weronika Niemczyk , HR Director, Expedia Group
Agata i Kasia, to doskonale zgrany duet uzupełniających się, doświadczonych i odważnych twórczyń programów edukacyjnych. Są inspiracją do działania i samodoskonalenia, o czym przekonałam się podczas wspólnej pracy przy programie Projektanci Innowacji PFR, w który dziewczyny miały ogromny wkład merytoryczny.
Kasia i Agata stawiają sobie zawsze wysoko poprzeczkę, są kreatywne, dociekliwe i nastawione na stałą ewaluację swojej pracy. Dzięki temu, tworzone przez nie treści warsztatowe są najwyższej jakości, a uczestnicy warsztatów zyskują doskonałe przewodniczki i mentorki. 
Iza Klat, Liderka grupy trenerskiej i merytoryki w Projektanci Innowacji PFR Grow with Google

Bardzo dziękuję dziewczynom z ILikeMyMondays, które przyczyniły się do mojego rozwoju osobistego i zmiany zawodu.

Wzięłam udział w warsztatach kiedy stałam na rozdrożu. Dzięki warsztatom odeszłam z etatu i ruszyłam z firmą. Oprócz fachowej wiedzy otrzymałam zastrzyk energii, wiatr w żagle, wiarę w siebie. Dziękuję za sprowadzenie mnie na nową, fascynującą drogę życia. 

Agnieszka Dębczyńska, www.agnieszkadebczynska.pl