ZACZNIJ DZIAŁAĆ Z DOBRYM PLANEM I STRATEGIĄ, ABY ODWAŻNIE ZMIENIAĆ SWOJĄ FIRMĘ W DOCHODOWY BIZNES.

Uporządkuj działania w swojej firmie z naszą #kursoksiążką — kompleksowym kompendium wiedzy o biznesie dla każdej kobiety.

#Kursoksiążka powstała z myślą o kobietach, które chcą profesjonalnie i strategicznie rozwijać swój biznes w oparciu o sprawdzoną wiedzę biznesową oraz działać z pewnym planem każdego dnia.

DZIĘKI naszej #Kursoksiążce: 

  • poukładasz swoją obecną wiedzę biznesową i uzupełnisz o tę, której Ci brakuje, aby móc myśleć i działać jak skuteczna przedsiębiorczyni

  • z pomocą praktycznych ćwiczeń i przykładów przełożysz tę wiedzę na konkretny i skuteczny plan działania dla Twojego biznesu, dzięki czemu wzrośnie Twoja biznesowa pewność siebie

  • wzmocnisz swoją motywację, aby ruszyć z miejsca i zaczniesz realizować to, co sobie założyłaś jednocześnie czując dumę, że osiągasz swoje cele

PROWADŹ SWÓJ BIZNES PROFESJONALNIE.

Naucz się jak to robić dobrze, nie opieraj się tylko na intuicji!

To dla Ciebie w jednym miejscu zebrałyśmy naszą wiedzę biznesową o budowaniu skutecznie poukładanego biznesu niezależnie od branży, bazując na naszym doświadczeniu z prowadzenia własnej firmy od 2016 roku.

Z tej wiedzy skorzystało już ponad 7000 startujących przedsiębiorców, biorących udział w naszych warsztatach w ramach projektu Projektanci Innowacji, organizowanego przez Google i PFR w 2019, 2020 i 2021 roku. Przeczytaj więcej o warsztatach.

Stań się SUPERMOCNA w biznesie z pomocą naszego praktycznego przewodnika!

MASZ WĄTPLIWOŚCI CZY WARTO?

Nasza #Kursoksiążka jest dla Ciebie:

  • jeśli chcesz, aby najbliższy rok był najlepszym czasem w Twoim biznesie, podczas którego zaczniesz działać ze strategicznym planem, sprawdzonymi wskazówkami i silną, biznesową pewnością siebie

  • jeśli jesteś przytłoczona ilością zdobytej wiedzy z podcastów, książek czy kursów o tym jak rozwijać swój biznes, masz chaos w głowie i nie wiesz, jak tę wiedzę poukładać w proste, strategiczne kroki dopasowane do Twojego konkretnego biznesu, aby zacząć lepiej zarabiać

  • jeśli chcesz zarabiać na swoich social mediach, bo prowadzisz już bloga, kanał na YouTubie, konto na Instagramie, LinkedIn lub Facebooku, ale nie masz pomysłu na produkt

  • jeśli dopiero zaczynasz, bo poczułaś, że własna firma to coś, czego chcesz spróbować, ale nie masz pełnej wiedzy jak strategicznie zaplanować swoje działania i mądrze wystartować, aby skutecznie działać już od samego początku

  • jeśli prowadzisz swój biznes, ale nadal czujesz, że działasz chaotycznie, bez biznesplanu, bez wyraźnej misji i pomysłu na markę oraz bez precyzyjnie określonego klienta. Dodatkowo męczy Cię ciągłe szukanie klientów, wymyślanie postów i marzysz o szczerym wsparciu doświadczonych osób, które poprowadzą Cię krok po kroku w dobrym kierunku

Pobierz darmowe fragmenty #kursoksiążki w formie edytowalnego pdf-a.

Zapisz się na listę oczekujących na informację o przedsprzedaży!

Dołącz do grona kobiet, które chcą się stać Supermocne w Biznesie.

Zobacz co o naszej wiedzy i doświadczeniu mówią, kobiety, które dzięki naszemu wsparciu usprawniły swoje biznesy.

Wspaniały duet! Kasia i Agata zmotywowały mnie do podjęcia życiowej decyzji, jaką jest praca.

Po warsztatach ’Etat czy biznes’ zrozumiałam czego tak naprawdę chcę. Seria pytań, prowadzenia i wsparcia na każdym etapie, doprowadziły mnie do konkretnych wniosków.

Odeszłam z etatu i od 5 lat prowadzę własny biznes — maluję obrazy. Cały czas się rozwijam. Szczerze polecam współpracę z DZIEWCZYNAMI.

Nie mogę się doczekać #kursoksiążki. Znając wysoką jakość i wiedzę dziewczyn, wiem, że będzie w niej praktyczna i łatwo podana wiedza oraz zadania, które pomogą każdej kobiecie ulepszyć swój biznes i dokonać zmiany. Mimo iż jestem po sesjach z dziewczynami to i tak zamierzam kupić #kursoksiażke, aby mieć całą wiedzą w jednym miejscu dostępną dla mnie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuję.

Agnieszka Dębczyńska, www.agnieszkadebczynska.pl

Brałam udział w konsultacjach z dziewczynami z SuperMocne w Biznesie i szczerze polecam ich wsparcie.

Dziewczyny szybko zdiagnozowały obszary usprawnień mojej firmy oraz przekazały mi bardzo praktyczne wskazówki do przeprowadzenia potrzebnych zmian.

Wskazówki te były bardzo praktyczne i łatwe do zastosowania. Dzięki nim uporządkowałam działania w mojej firmie, dowiedziałam się, na którym produkcie powinnam się skupić, aby wyróżnić się na rynku oraz przeprowadziłam pierwsze rozmowy z moimi dotychczasowymi klientami. Rozmowy te pozwoliły mi lepiej  zrozumieć moich odbiorców i napisać opisy produktów językiem mojego klienta.

Dzięki pomocy dziewczyn wiem, z którego produktu muszę zrezygnować, a w który muszę zainwestować swój czas i energię na jego dalszy rozwój. Sama nie byłabym w stanie podjąć takiej decyzji, dzięki której mam teraz jasność działania.

Szczerze polecam !

Katarzyna Roszkowska, www.karoflow.com

Miałam przyjemność uczestniczyć w mentoringu z dziewczynami z SuperMocne w Biznesie, który okazał się strzałem w 10!

Dziewczyny są niezwykle empatycznymi, pełnymi pomysłów kobietami z dużą wiedzą biznesową, którą widać, że wyniosły z Google. Dobrały idealną metodę działania do mojej konkretnej firmy i mojej branży. 

 Wyszłyśmy od punktu, że miałam bloga z dużą poczytnością i chciałam na nim zarabiać, ale nie wiedziałam jak. Kasia dała mi  konkretny plan jak mam zbadać kim są moi czytelnicy, dlaczego mnie czytają i jaki problem chcą rozwiązać. Po zbadaniu swoich odbiorców szybko wpadłam na pomysł lead magnetu, tematów postów, strategii sprzedaży oraz głównego mojego produktu, który teraz rozwijam. Efekty szybko były zauważalne, więcej komentarzy pod postami, więcej odsłon bloga, ogromna odpowiedź ludzi na chęć udziału w konsultacjach ze mną. 

W chwilach zwątpienia, dziewczyny szybko naprowadzały mnie na właściwe tory zadając bardzo trafne i ważne pytania. Kibicują mi bardzo życzliwie i co ciekawe wyczuwają, kiedy coś mi nie idzie i same pojawiają się z pomocą. Kursów kupiłam już wiele, ale to z dziewczynami zrobiłam największy postęp w swojej pewności w biznesie. Nie mogę doczekać się #kursoksiążki, aby mieć te wszystkie wskazówki biznesowe zawsze przy sobie i w jednym miejscu.

Patrycja Sobieska, www.pokoleniefit.pl

Zapisz się na przedsprzedaż, aby być jedną z pierwszych, która dowie się o przedsprzedaży i będzie mogła zakupić jedną z 50 dostępnych #kursoksiążek.

Po więcej wskazówek i materiałów zajrzyj na nasz FanPage na Facebooku.